• 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma | Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma Sistemleri

Teknolojinin de gelişmesi ile beraber günümüzde akıllı ev sistemleri ve bu sistemlere entegreli yerden ısıtma sistemleri bulunmaktadır. Yerdenisitma.org ve Abbass Mühendislik olarak her gün gelişen teknolojik gelişmeleri takip edip yılların bize vermiş olduğu tecrübeyi de arkamıza alıp müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yerden ısıtma sistemlerini daha önceden işletmeler tercih ederken teknolojinin de ilerlemesiyle beraber ev ve villalarda da talep edilmeye başlanmıştır. Hal böyle olunca Sektöründe öncü olan markalar ile işbirliği yapıp müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyat garantili hizmet sunmaktayız.

Günümüz şartlarına baktığımızda ülkemizde ve dünya'da en yüksek tüketilen ve gider kalemi en yüksek olan madde enerjidir. Hem küresel ısınma hem de dünya genelinde atılmış olan adımlardan dolayı enerji kaynakları her geçen gün azalmaktadır. Durum böyleyken bizler de artık enerji tüketimi az olan sistemleri müşterilerimize sunuyoruz. Bu tüketimi az olan sistemler arasında yerden ısıtmada bulunmaktadır. Yerden ısıtmayı tercih etme sebeplerinizde ana faktörü "enerji kaybı ve tüketimi fazla olmadan en yüksek faydayı sağlamaktadır."

Yerden Isıtma Nedir ?

Yerden ısıtma ev, villa ve işyerlerinde tercih edilen birden fazla montaj şekli bulunan bir ısıtma sistemidir. Isıtma sistemlerinde genel mantık şudur ki; " Isınan hava genleşir ve dolayısıyla yükselir." Isıtma sistemlerinde kullanılan iki farklı yöntem bulunmaktadır.
  • Elektrikli Isıtma Sistemi
  • Sulu Isıtma Sistemi
Bu iki sistem birbiri içerisinde değişken bir şekilde farklı farklı özellikler barındırmaktadır. Her iki sistemin olumlu ve olumsuz yöntemleri bulunmaktadır. Elektrikli yerden ısıtma sistemi tamamı ile elektrikten elde edilen enerji ile yapılmaktadır. Rezistans kablolar bu işlemin tüm yükünü taşımaktadır. Bir diğer yöntem ise Sulu yerden ısıtma sistemidir. Bu sistemde ise tamamiyle harici kaynakta ısıtılan su, zemine özenle döşenmiş boruların içerisinde devirdaim yaptırılarak ısının oda içerisinde belirli bir derecede kalmasını sağlamaktadır.Bu iki sistemde de ortak payda ikisinin de harcanan enerjiyi en aza indirip sistemden alınan performansı en yüksek düzeye çekmektir.

Yerden Isıtmanın Size Sağladığı Avantajlar Nelerdir ?

Yerden ısıtma sistemlerinin hem eviniz hem de diğer ticari amaçla kullanacağınız her yerde fayda sağlamaktadır. Kimi zaman harcanan vakit kimi zaman ise harcanan enerji olarak olumlu geri dönüşler ile tasarruf etmenizi sağlar. Yenilenen teknolojik fırsatlar ile beraber her türlü akıllı sistemlere entegrasyonu da kolay olan yerden ısıtma sistemleri tekil kullanıcıların da ilgisini çekiyor. Bu sistemlerin entegrasyonunda yerdenisitma.org olarak sektöründe öncü ve teknolojik gelişmeleri adım adım takip eden firmaları tercih ediyoruz. Bunlardan bazıları ise şöyledir;
  • Rehau Yerden Isıtma
  • Danfoss
  • Wavin
  • Vatanpor
  • Buderus
  • Fraenkische
Sektöründe lider ve en yeni teknolojik sistemleri kullanan büyük firmalar ile çalışmaktayız. Aşağıdaki tabloda Yerden ısıtma fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve yaptırmak için tarafımıza geri dönüş sağlayabilir. Uygun fiyatlı Rehau yerden ısıtma çözümlerimize göz atabilirsiniz.