Rehau Bayi | Yerden Isıtma
 
  • 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Rehau Bayi

Yerden Isıtma | Rehau Bayi

Rehau Bayi – Abbass Mühendislik Rehau Yetkili Tali Bayi

Dünya üzerinde en çok artan ihtiyaçlardan birisi enerji ihtiyacıdır. Doğal süreçlerden yararlanılarak üretilen enerjiye ise yenilenebilir enerji denmektedir. Hidrolik enerji, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi ve bunun gibi farklı şekilde elde edilebilen enerji kaynakları, tükenebilen enerji kaynaklarına nazaran daha sağlıklıdır. İş yerlerinde veya evlerde yenilebilir enerji kullanmanıza yardımcı olan birkaç farklı firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında yer alan Rehau, bu kaynaklara kolay ve pratik bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Yenilikçi bir anlayışa sahip olan ayrıca çevreci üretimler yapan Rehau, ekonomik ve ekolojik açıdan birçok ihtiyaca yönelik ürünler sunmaktadır. Kendini sürekli olarak geliştiren ve güncelleyen bu marka, sektördeki en iyi üreticilerden birisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Merkezi süpürge sistemi ve yerden ısıtma gibi farklı alanlarda müşterilerine hizmet veren Rehau, 1948 yılında Helmut R.Wagner tarafından kurulmuştur. Ülkemizde Rehau bayi olarak hizmet veren Abbass Mühendislik, sizlere bu alanda en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Rehau Tarihçesi

Dünya üzerinde 170’ten fazla bölgede Rehau bayileri bulunmaktadır. Su hortumları ve boru üretimi ile 1948 yılında sektöre giriş yapan Helmut Wagner, Rehau markasını dünya çapında tanınan bir firma haline getirmiştir. İlk kurulduğu günden itibaren hızlı bir şekilde büyüten ve üretim hattını her gün biraz daha geliştiren bu firma, bilgi ve deneyimleri ile birçok farklı alanda sektörün bir numarası haline gelmiştir.

VW’nin en fazla tercih edilen modellerinden birisi olan Beetle için 1951 yılında yedek parça üretimine Rehau, otomotiv sektöründe de yerini almıştır. Plastik pencere profili imalatına 1958 yılında başlayan daha sonra ise ses ve ısı yalıtımında büyük adımlar atan Rehau, tüm dünya üzerinde tercih edilen firmalardan birisi haline gelmiştir. Bölge bayiliklerini farklı bölgelere açmasıyla daha hızlı bir büyüme ivmesine giren Rehau, 1980 yılında sıhhi boru ve boya üretimine de başlamıştır. Üretim bandını her geçen gün biraz daha geliştiren bu firma, yerden ısıtma sistemleri alanına da 1986 yılında giriş yapmıştır.Yerden ısıtma sistemini dünya’ya ilk tanıtan firma olan Rehau, 1987 yılında piyasaya sürdüğü geçmeli manşon teknolojisi ile gerek ısıtma gerekse sıhhi tesisat alanında büyük bir yenilik başlatmıştır. 2001 yılında RehauART’ı açan ve sanata destek veren Rehau, bu yıllara kadar pek çok alanda sektörün öncüleri arasında yer aldı. 2009 yılında kompozit malzemeyi temel alan hat sistemini kuran Rehau, bu dalda dünya üzerindeki en büyük ana tedarikçilerden birisi olmuştur. Yılların verdiği deneyim ve kalite ile birçok farklı alanda üretim bandı oluşturan Rehau, günümüzde hale sektöre yön veren firmalar arasında yer almaktadır.

Rehau Uzmanlık Alanları Nelerdir?

Kurulduğu günden bu güne kadar kendini yenileyen ve geliştiren Rehau, dünya üzerinde güvenilir bir marka olmayı kendisine prensip edinmiştir. Rehau bayi listesi ile dünyanın dört birt köşesinde yüksek performanslı ve kaliteli ürünleri bulabilir, bu ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Almanya’da 100’den fazla üründe patent başvurusu bulunan Rehau markası, bu alanda en çok başvurusu bulunan markalardan birisidir. Müşterilerinin her konuda yüksek bir verim almasını ve ekonomik açıdan yorulmamasını isteyen Rehau, bu süreçte kendisini sürekli yenilemektedir. Uzmanlık alanları olarak yenilenebilir enerji ve su yönetiminin sayılabileceği Rehau, farklı alanlarda da üretim yapmakta ve bu ürünleriyle de dünya üzerinde tanınmaktadır.

Rehau Bayisi Olarak Faaliyet Alanları Nelerdir?

Müşterilerine yüksek kalite ve verim sunmasıyla ön plana çıkan Rehau, dünya üzerinde pek çok bayisi ile hizmet vermektedir. Bu markanın ülkemizde de resmi ve yetkili bir bayisi bulunmaktadır. Rehau Türkiye bayileri arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, sizlere performansı ve kaliteyi ekonomik fiyatlar üzerinden sağlamaktadır. Her zaman müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla çalışan firmamız, progesyonel bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.