• 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

YERDEN ISITMA | KURUMSAL

Abbass Mühendislik ve Yerden Isıtma

Yerdenisitma.org Abbass Mühendislik iştirak üyesidir. Elektrikli ve Sulu yerden ısıtma sistemleri ve tüketici pazarına odaklanmış ilgili ürünlerde hem pazar lideri hem de çevrimiçi perakendecisidir. Kuruluş tarihimizden günümüze kadar birden fazla müşterimize ısıtma sistemleri konusunda ve diğer hizmet alanlarımızda yardımcı olmaktayız. Her gün gelişen teknolojik gelişmeleri ve kaliteli ekipmanları takip ederek müşterilerine uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Akıllı ev sistemlerine entegre edilebilir Elektrikli yerden ısıtma, Sulu yerden ısıtma ve Yerden ısıtma sistemlerimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Abbass Mühendislik yılların verdiği tecrübesini ve güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş bir firma olarak yan iştirak üyesi olan yerdenisitma.org'u kurmuştur. Malzeme temini ve diğer tüm ekipmanları seçerken kaliteden ödün vermeden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sektöründe uzman olan mühendisleri ve çalışan kadrosu ile müşterilerimize daimi olarak yardımcı olmaktayız. Yerdenisitma.org olarak ekipmanlarımızı seçerken kendi sektöründe öncü, teknolojik gelişmeleri takip eden ve iyi organize olmuş firmaları seçerek kaliteden ödün vermeden müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Abbas Mühendislik olarak hem global hem de yerel işletmelerin gelişmelerini takip ederek haftanın 7 günü 24 saati boyunca müşterilerimiz için en güvenilir sistemleri sunmak için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

İşletme olarak piyasa takibi, ürün yeniliği ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile; Enerji tasarruflu ısıtma çözümlerini tüm müşterilerimizin kullanmasın için teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Düşük enerji tüketimi sağlarken yanı sıra lüks ve konforlu bir kullanım sunmaktadır. Günümüzde Akıllı ev sistemlerinin yaygınlaşması ile beraber bunlara entegre kullanımı kolay yerden ısıtma sistemleri geliştirerek insanların evlerini ısıtma şeklini değiştirmek istiyoruz. Rehau ısı teknolojilerimizle hem enerji kullanımı daha az hem de tüm sistemlere entegresi rahat olan sistemimiz ile müşterilerimiz için sürdürülebilir bir gelecek yaratmaya çalışıyoruz. Evinizin yerden ısıtma sistemlerine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız hemen tarafımıza dönüş yapabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • Sulu Yerden Isıtma Sistemleri
  • Elektrikli Isıtma Sistemleri
  • Rehau Yerden Isıtma Sistemleri
  • Yerden Isıtma Borusu
  • Yerden Isıtma Straforu
  • 2020 Özel Katalog